© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
7 november 2016

714 zonnepanelen Abraham de Veer school op Aruba

De Abraham de Veer school op Aruba heeft 714 zonnepanelen in gebruikgenomen. Minister-president Mike Eman heeft de installatie officieel geopend.

De Abraham de Veer school is na Kudawecha school de tweede basisschool in Aruba die voorzien is van zonnepanelen. Het project telt in totaal 714 zonnepanelen op de 8 daken van de school.

Minister-president Mike Eman kondigde anderhalf jaar geleden al aan alle scholen op Aruba van zonnepanelen te willen voorzien. Afgelopen juni werd bovendien bekend dat er 2,6 megawattpiek aan zonnepanelen geplaatst wordt bij 15 basisscholen op Aruba.

Minister De Meza kondigde bij de opening bovendien de bouw van een zonnepark bij Lago Heights/Esso Heights aan. Het moet het grootste zonnepark van Aruba worden. Exacte details over het aantal zonnepanelen is niet bekendgemaakt.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.