Zonnepanelenfabrikant SOLUXTEC onthult DELight voor Nederlandse pv-markt
SOLUXTEC, een Duitse fabrikant van zonnepanelen, presenteert komende maand haar nieuwe embedded technologie DELight. Het product wordt komend kalenderjaar onder meer in Nederland aangeboden.
DELight is een gepatenteerde controlesysteem voor de zonnestroomproductie door zonnepanelen. Dankzij het product worden eigenaren van pv-systemen gewaarschuwd als een zonnepaneel te weinig zonnestroom produceert. DELight is beschikbaar vanaf januari 2017 voor het volledige scala DAS MODUL dat het bedrijf produceert (red. zonnepanelen bestaande uit 60 zonnecellen met een vermogen van 250 tot 300 wattpiek).
SOLUXTEC, gevestigd in het Duitse Bitburg nabij Luxemburg, assembleert ‘100% made in Germany’ zonnepanelen in haar fabriek. Zowel de pv-markt in België als Nederland is door het bedrijf tot speerpunt benoemd.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















