Rose Expertise Group van start voor bevorderen rozenteelt met led
Naar nu bekend is geworden is de Rose Expertise Group begin oktober van start gegaan. De groep bestaat uit rozentelers die met led-belichting telen. Hun doel is het delen van informatie over het telen met led.
De telers, die allen led-verlichting van Philips gebruiken, willen gezamenlijk bereiken dat ze de rozenteelt verder kunnen verbeteren met led-technologie.
Tijdens de bijeenkomst kregen de deelnemers een rondleiding bij Dümmen Orange en het Delphy Improvement Centre in Bleiswijk. Verder kregen ze presentaties over warmtebeheer in de rozenteelt en diverse led-onderzoeksprojecten op het gebied van rozenteelt.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















