750 zonnepanelen postcoderoosproject Groenkracht geplaatst
In het kader van het postcoderoosproject van de energiecorporatie Groenkracht uit Groenlo zijn er 750 zonnepanelen op de daken van de Kringloop Actief en Gebroeders Klein Gunnewiek.
De 2 ondernemingen zijn gevestigd op bedrijventerrein de Laarberg in Groenlo. Bij Kringloop Actief zijn 252 zonnepanelen geplaatst en bij Gebroeders Klein Gunnewiek 498 zonnepanelen. Begin november worden alle zonnepanelen op het elektriciteitsnet aangesloten.
In onderstaande video is het zonnepanelensysteem in beeld gebracht.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














