© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
18 oktober 2016

1.316 zonnepanelen voor Schouten Kampen

Zonnegilde is begonnen met de installatie van 1.316 zonnepanelen (red. 350 kilowattpiek) bij Schouten Logistics Equipment in Kampen. De zonnepanelen worden geplaatst met een SDE+-beschikking.

Uiteindelijk zullen de 1.316 zonnepanelen ruim 170.000 kilogram aan CO2 gaan besparen en jaarlijks zo’n  300.000 kilowattuur zonnestroom per jaar opwekken.

Het systeem wordt geïnstalleerd met zonnepanelen van het Duitse merk Heckert en power optimizers van Solar Edge. Het oost/west-bevestigingssysteem Flatfix Fusion wordt geleverd door Esdec.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.