Gemeente Uden plaatst led-informatieborden
De gemeente Uden maakt gebruik van heeft 4 van 7 ‘conventionele’ digitale informatieschermen vervangen door een variant met led-verlichting. Op de borden worden de evenementen binnen de gemeente gepubliceerd.
De 4 nieuwe schermen zijn bij de belangrijkste invalswegen van Uden geplaatst. Hiermee is de gemeente naar eigen zeggen ‘helemaal up to date’ en wordt de wens van diverse ondernemers vervuld om de reclame-uitingen dynamischer te kunnen weergeven.
Suurland-Outdoor exploiteert de led-informatieborden waarop geadverteerd kan worden.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















