Gemeente Gemert-Bakel plaatst honderden led-straatlantaarns
De gemeente Gemert-Bakel is gestart met het plaatsen van honderden led-straatlantaarns. In totaal worden 344 oude armaturen in Gemert en 16 in Handel vervangen.
Vervanging is noodzakelijk omdat de oude verlichting storingsgevoelig en onvoldoende energiezuinig is. De nieuwe verlichting levert een besparing op tot 43 procent ten opzichte van de oude verlichting.
Aannemer Heijmans voert de werkzaamheden uit. De overlast bij vervanging wordt zoveel mogelijk beperkt. De werkzaamheden worden voornamelijk langs de weg uitgevoerd. Alle woningen/bedrijven blijven gedurende de werkzaamheden bereikbaar. De verwachting is dat de alle verlichting in de week van 21 november is vervangen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














