© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
14 oktober 2016

F&S Solar plaatst 2.100 zonnepanelen bij bedrijventerrein Brunssum

F&S Solar, de Nederlandse dochter van het gelijknamige Duitse moederbedrijf, heeft in Brunssum een zonnepanelenpark van 2.100 zonnepanelen gerealiseerd. Het systeem is gebouwd met SDE+-subsidie.

Eerder dit jaar kwam F&S Solar Holding BV in het nieuws omdat het in Geleen op het industrieterrein Chemelot voor een van zijn klanten een grote zonnepaneleninstallatie van 3,37 megawattpiek gaat realiseren met SDE+-subsidie. F&S is sinds 2014 actief op de Nederlandse markt. F&S Holding wist ook in 2014 al voor diverse projecten met succes SDE+-subsidie te verkrijgen. Naast 1 groot project van 3,37 megawattpiek heeft het bedrijf in de eerste SDE+-ronde van 2016 nog eens 5 beschikkingen verkregen. In totaal kennen de projecten een vermogen van 5,47 megawattpiek.

Moederbedrijf F&S heeft met zijn 52 medewerkers naar eigen zeggen 1,5 miljoen pv-systemen gepland en/of gerealiseerd (red. van residentieel tot grootschalige zonneparken) en kende in 2010 een winst van 103 miljoen euro. Onder meer in Duitsland werden zonneparken met vele tienduizenden zonnepanelen gebouwd.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.