© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
11 oktober 2016

Geertruidenberg plaatst led-verlichting

De gemeente Geertruidenberg werkt aan besparing van energie en vermindering van de CO2-uitstoot bij de openbare verlichting en plaatst om die reden in de komende periode 230 led-straatlantaarns.

De komende tijd gaat de gemeente in de volgende straten (deels of geheel) de lampen vervangen: Lange Broekstraat, Het Gat, Cornelis Oomestraat, A. Rozendaelstraat, Buitenvest, Gasthuistraat, Haven (Geertruidenberg), Lindonklaan, Ottergeerde, Sterrekroos, Lissenveld, Rijakkers, Rivierkade en Statenlaan.

Het gaat dus om ruim 230 nieuwe led-lampen die zijn voorzien van dimmers. Deze nieuwe lampen vergen volgens Geertruidenberg minder onderhoud en zijn energiezuiniger, hierdoor verbruikt de openbare verlichting in deze straten tot 70 procent minder energie. Dynniq voert deze werkzaamheden in oktober uit.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.