© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
23 september 2016

Waterland treedt toe als aandeelhouder tot Scholt Energy Control

Waterland Private Equity neemt een belang in het Brabantse familiebedrijf Scholt Energy Control (SEC) dat actief is in de markt van energieopslag.

Met Waterland Private Equity treedt volgens beide partijen een kapitaalkrachtige partner toe die SEC, middels haar uitgebreide internationale netwerk en ervaring, in staat stelt om de Europese groeistrategie versneld uit te voeren. ‘We zijn er als familie van overtuigd dat we met Waterland een ambitieuze partner hebben gevonden om het huidige succes te continueren en te versnellen’, aldus Jan Scholt, chief executive officer van SEC.

De familie Scholt houdt een aanzienlijk belang. Ook blijft de directie in zijn geheel bij het bedrijf actief. Recent kwam SEC in het nieuws door de start van een joint-venture met VDL, onder de naam V-Storage. Dit bedrijf gaat zich onder meer richten op de toepassing van energieopslag voor het elektrisch vervoer in Nederland.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.