Installatie grootste led-scherm in woord en beeld
De wolkenkrabber Burj Khalifa beschikt sinds enige tijd over het grootste led-scherm ter wereld. De uitvoerders van het project hebben nu een indrukwekkende video gepresenteerd over de realisatie van het led-scherm.
Burj Khalifa is een wolkenkrabber in de stad Dubai in de Verenigde Arabische Emiraten. Op 21 september 2004 werd begonnen met de bouw en op 21 juli 2007 nam de Burj Khalifa de titel ‘hoogste gebouw ter wereld’ in ontvangst. De bouw van de bijna 830 meter hoge toren duurde uiteindelijk 5 jaar en kostte 1,5 miljard euro.
De installatie van het led-scherm van ruim 3.000 vierkante meter startte in 2014 en nam meer dan anderhalf jaar in beslag. In totaal werden hiertoe 100.000 onderdelen gebruikt en 55.000 meter aan kabels. ‘Bovendien hebben we zandstormen, regen en ongekend harde wind moeten trotseren’, aldus Kris Vloemans, manager van het project.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















