© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
15 september 2016

Lighting Design Academy start onderwijsjaar met nieuwe leermethode

De Lighting Design Academy is het nieuwe onderwijsjaar van start gegaan met 37 nieuwe deelnemers én een nieuwe leermethode, die in het teken staat van digitale informatie.

Voor het eerste jaar van de opleiding Hogere Verlichtingstechniek (HVT) zijn er 13 deelnemers en verder ging ok de vierde editie van de opleiding HBO lichtontwerp van start met 24 deelnemers. De eerste lessen stonden in het teken van een eerste kennismaking tussen de deelnemers, de start van het eerste lesblok en de introductie van een nieuwe leermethode.

De overgang van conventionele verlichting richting led is in volle gang met daarbij de toenemende vraag naar kennis op het gebied van kleurbeoordeling, lichtsturingen, normen en regelgeving, human centric lighting. Om deze kennis up to date te houden is besloten om het lesmateriaal dit schooljaar volledig digitaal aan te bieden op een tablet die elke student heeft ontvangen. Op deze manier kunnen wijzigingen gedurende het schooljaar snel worden aangepast en heeft de student, ook tegen het einde van de opleiding, de beschikking over het meest actuele materiaal.

De deelnemers aan de opleiding Hogere Verlichtingstechniek en HBO lichtontwerp zijn de eerste groep welke met deze nieuwe leermethode zullen gaan werken. Tijdens beide opleidingen zal een uitgebreid curriculum met onderwerpen speciaal samengesteld voor de opleiding voorbij komen. In 22 avonden wordt een verdere verdieping in het vakgebied licht aangeboden. Gedurende deze 9 maanden zullen de studenten afkomstig uit diverse disciplines zoals interieurarchitecten, architect, theater belichters, adviseurs, lichtontwerpers, ambtenaren en installateurs zich de kennis van licht eigen maken.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.