1.784 zonnepanelen op onderwijsdaken Singelland
Op de daken van 5 gebouwen van onderwijsinstelling Singelland worden in totaal 1.784 zonnepanelen geplaatst. De zonnepanelen worden geplaatst met SDE+-subsidie uit 2014.
De hoofdvestiging van Openbare Scholengemeenschap Singelland bijt deze week het spits af voor de andere locaties in Drachten, Burgum en Surhuisterveen. De installatie wordt verricht door Pranger-Rosier Installaties en ASN Installaties. Deze samenwerkende bedrijven kwamen als beste uit de bus na een Europese aanbesteding.
Singelland is een scholengemeenschap met 6 locaties in Drachten, Burgum en Surhuisterveen. De onderwijsinstelling kent een breed aanbod: van praktijkonderwijs tot vmbo, havo, vwo en internationale schakelklassen (ISK) voor niet-Nederlandstalige leerlingen. Singelland laat op 5 locaties (met uitzondering van ISK in Drachten) de 1.784 zonnepanelen installeren.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















