© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
12 september 2016

HOUSE introduceert energieopslagsysteem, verkoop via consumentenwinkels Euronics

HOUZE Advanced Building Science introduceert het energieopslagsysteem ZEROCELL. Het wordt vanaf de maand december verkocht via de winkels van Euronics International.

Euronics is met meer dan 11.000 winkels in meer dan 35 landen wereldwijd de grootste organisatie in consumentenelektronica. Het bedrijf heeft ruim 100 winkels in Nederland.

HOUZE en Euronics hebben de komst van het energieopslagsysteem aangekondigd op de IFA 2016 in Berlijn, de grootste beurs voor consumentenelektronica en huishoudelijke apparaten.

Euronics stelt de ZEROCELL tentoon in specifieke winkels, of dit ook in Nederland zal zijn is nog niet bekend. De ZEROCELL-opslagsystemen worden verkocht in 4 varianten met een vermogen van 4, 8, 12 en 16 kilowatt.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.