‘I love milk’ als reclameslogan met zonnepanelen
Energieplusdak heeft een bijzonder zonnepanelenproject georganiseerd bij een melkveehouderij in Nieuwkoop. Het bedrijf heeft zonnepanelen geplaatst in de vorm van een reclameslogan.
De zonnepanelen – die geplaatst zijn op ruim 1.000 vierkante meter nieuwe daken – vormen de reclameslogan ‘I love milk’.
Een andere installateur die actief is in de agrarische sector, Agro-NRG heeft eerder al diverse pv-systemen ‘met een knipoog’ gerealiseerd. De bekendste hiervan is het pv-systeem met de reclameslogan ‘Mmm… melk!’ en een installatie in de vorm van een geitenkop.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















