© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
26 augustus 2016

BEL Combinatie laat 700 zonnepanelen plaatsen

De BEL Combinatie – de werkorganisatie van de gemeenten Blaricum, Laren en Eemnes – stapt over op elektrisch rijden en laat 700 zonnepanelen plaatsen om de voertuigen te laden.

Na de zomer komen er 6 elektrische dienstauto’s en extra laadpalen. De stroom voor de auto’s wordt opgewekt door de zonnepanelen op het kantoorgebouw. Ook plaatst de BEL Combinatie een laadpaal voor bezoekers bij het kantoor in Eemnes.

De zonnepanelen leveren bijna de helft van het totale energieverbruik van het kantoorgebouw. Met de zonnepanelen op het dak bespaart de BEL Combinatie naar eigen geld, waardoor de hogere leasekosten van de elektrische auto’s gecompenseerd worden. De laadpalen en zonnepanelen worden na de zomer geïnstalleerd en met SDE+-subsidie uit 2014.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.