© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
23 augustus 2016

540 zonnepanelen voor Amsterdamse tennisvereniging

Zon & Co heeft 540 zonnepanelen geïnstalleerd bij Tennisvereniging Tie-Breakers in Amsterdam. De zonnepanelen worden deze week officieel in gebruik genomen.

Volgens de vereniging zijn de zonnepanelen gerealiseerd met behulp van de maximaal haalbare financiële bijdragen via de Stimuleringsregeling Duurzame Energie (SDE+) en de rijkssubsidie Energiebesparing en duurzame energie sportaccommodaties (EDS) die dit jaar in het leven geroepen is. De tennisvereniging verdient de zonnepanelen hierdoor binnen 10 jaar terug.

‘We zien een energie neutrale toekomst tegemoet niet alleen in financiële zin maar ook verantwoord in een duurzame samenleving met veel sport, zon en plezier voor ons zelf en onze medeburgers.  We volgen hierin talloze sportverenigingen die ons voor zijn gegaan en het maakt TV Tie-Breakers leuker, zuiniger en duurzamer’, aldus de vereniging.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.