Zon & Zo plaats zonnepanelen op iconisch appartementcomplex
Momenteel is het nog een gigantische bouwput, gelegen aan de Houthavens en met de voeten in het IJ wordt over 12 maanden een van de meest bijzondere appartementencomplexen in Europa geopend.
Op 60 meter hoogte begint het brugdeel van 8 verdiepingen met uitzicht over Amsterdam en omgeving, dit brugdeel is opgesplitst in 66 luxe koopwoningen. Op de begaande grond zijn voorzieningen getroffen voor restaurants, een sportschool , een wasserette met meer horecagelegenheden op het binnenplein en met terrassen aan de waterkant. Naast de koopwoningen komen er ook ruim 300 huurappartementen.
Zon en Zo gaat een groot aantal panelen op de brug plaatsen, op 90 meter hoogte om de 66 appartement te voorzien van eigen zonnestroom en op het lager gedeelte worden zonnepanelen geplaatst om de openbare ruimtes te voorzien van zonnestroom. De zonnepanelen worden midden 2017 geplaatst.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















