Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Afgelopen week presenteerde marktonderzoeksbureau IHS nog een rapport waarin zij stelt dat SunPower een van de bedrijven is die in 2016 wereldwijd de spreekwoordelijke dans leidt.
De reorganisatie die SunPower door wil gaan voeren is erop gericht om de productie van zonnepanelen te centraliseren in Mexico. In totaal zullen er wereldwijd circa 1.200 banen verdwijnen, waarvan dus 1.000 stuks in de Filipijnen. Met de herstructurering is een kostenpost van 30 tot 45 miljoen dollar gemoeid.
De maart 2026-editie van Solar & Storage Magazine is verschenen. Het tijdschrift bevat artikelen over de vakbeurs Solar Solutions Amsterdam, stekkerbatterijen, zonnepaneelbeleid bij woningcorporaties en onderhoud van zonnepanelen.