Helvar levert lichtmanagementsysteem nieuw Ommelander Ziekenhuis Groningen
In samenwerking met adviesbureau Deerns heeft Helvar een lichtmanagementsysteem ontworpen voor het nieuwe Ommelander Ziekenhuis Groningen (OZG) in Scheemda. Het nieuwe ziekenhuis wordt in 2018 opgeleverd.
Samen met installateur Harwig uit Emmen zal Helvar zorgdragen voor de realisatie van dit lichtmanagementsysteem waarbij Harwig de installatie zal uitvoeren en Helvar de programmering voor zijn rekening neemt.
Het nieuwe OZG wordt een modern en duurzaam ziekenhuis wat aardbevingsbestendig gebouwd zal worden. Het OZG ziekenhuis krijgt 60 poliklinische spreek- en onderzoekskamers, 260 bedden, operatiekamers, een radiologieafdeling, een spoedeisend hulp en een intensive care afdeling, heeft een oppervlakte van 45.000 vierkante meter en zal begin 2018 opgeleverd worden.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















