CLS LED levert Lina Remote Phosphor aan RAF kappers
Schaduwvrij licht, het is volgens CLS LED en RAF kappers van essentieel belang voor kappers. Minstens zo belangrijk is uiteraard een goede kleurweergave. CLS LED heeft het bedrijf recent led-verlichting geleverd.
Bij RAF kappers was de eigenaar zich volgens CLS LED bewust van het belang van de juiste verlichting. In de nieuwe zaak van Raf Janssen is het plafond slechts 2,25 meter hoog waardoor er met andere lichtoplossingen snel schaduwen zouden ontstaan. Met een lichtopening hoek van 120 graden en een bijzonder goede kleurweergave (kleurweergaveindex >92) beschikken de medewerkers over ‘perfect licht om onder te werken’.
De Lina Remote Phosphor serie van CLS is verkrijg- baar in zowel een opbouwversie Clip, een pendule versie Suspended en vanaf september 2016 ook in een railversie.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















