© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
19 juli 2016

Telerex introduceert ultradunne voeding Mean Well HSP-300 voor led-panelen

Telerex brengt in Nederland de ultradunne voeding HSP-200 en HSP-300 van Meanwell op de markt. De voedingen kunnen op aluminium behuizing geschroefd worden voor de beste warmte-afdracht.

De voedingen zijn geschikt voor toepassing in indoor en outdoor led-backlighted digital signage, verplaatsbare led borden en led tv-wanden. De HSP-200 (200W) en HSP-300 (300W) zijn passief gekoelde ultradunne drivers van 31 millimeter hoog, met een rendement van 88 procent. Dankzij de nieuwste print-topologie leveren de HSP-200 en HSP-300 een hoog rendement bij een grote vermogensdichtheid.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.