© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
12 juli 2016

Recordaantal bezoekers voor Chinees zusje Light+Building

De Guangzhou International Lighting Exhibition 2016 heeft een recordaantal van ruim 145.000 bezoekers getrokken. De 21ste editie trok bezoekers uit 137 verschillende landen en regio’s.

Daarmee nam het bezoekersaantal met ruim 6 procent – meer dan 10.000 personen – toe. Uiteraard hadden de Chinezen zelf het grootste aandeel, gevolg door Hong Kong, Taiwan, India, Korea, Thailand, Singapore, Amerika, Australië, Italië en Duitsland. Verder waren er op de beurs – georganiseerd door de Frankfurter Messe en een zusje van de Europese Light+Building – 2.399 exposanten uit 23 landen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.