© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
6 juli 2016

648 zonnepanelen met SDE+-subsidie voor Stolk Brothers

Stolk Brothers heeft 648 zonnepanelen op zijn daken laten plaatsen met SDE+-subsidie. Het bedrijf uit Bergschenhoek heeft gekozen voor zonnepanelen van Solarwatt en power optimizers van SolarEdge.

Stolk Brothers teelt exclusieve soorten Anthurium. Het uitgangspunt hierbij is om het milieu zo min mogelijk te belasten. Zo beperkt het bedrijf het energiegebruik tot een minimum en teelt het maximaal biologisch.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.