logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
5 juli 2016

60.000 led-lampen in openbare ruimte Suriname binnen 48 uur alweer teruggefloten

Nog geen 48 uur na de aankondiging van Energiebedrijven Suriname (EBS) dat het bedrijf 60.000 led-lampen wil plaatsen in de openbare ruimte, is de organisatie alweer teruggefloten door minister Dodson.

De redactie van LED Magazine maakte gisteren melding van het plan waarvan de kosten zijn geraamd op 30 miljoen Amerikaanse dollar.

Regilio Dodson, minister van Natuurlijke Hulpbronnen, heeft nu echter aangegeven dat er voorlopig ‘geen grote projecten uitgevoerd zullen worden’ door EBS. Volgens Dodson heeft EBS andere prioriteiten. Tegenover het lokale Starnieuws meldt de minister dat het veel belangrijker is om te werken aan bepaalde gebieden waar voorzieningen moeten komen. Zo hebben Coronie en Nickerie dringend een investering nodig. Verder is het ‘op dit moment het belangrijkste om de kostprijs van het stroomtarief te verlagen en het efficiënt runnen van EBS’. De minister merkt op dat de directie begrip getoond heeft voor het standpunt dat dit project voorlopig niet wordt uitgevoerd.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten