© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
21 juni 2016

SOLARWATT presenteert nieuwe functies thuisbatterij MyReserve

SOLARWATT presenteert nieuwe functies van de MyReserve-thuisaccu. Het bedrijf laat weten dat het apparaat nu ook geschikt is voor clustering en een grotere energieopslagcapaciteit kent.

Bovendien draait de thuisbatterij altijd de laatste versie van het besturingssysteem dankzij een plug-and-play-update van de firmware.  Dat het opslagsysteem nu ook geschikt is voor clustering houdt in dat meerdere MyReserves binnen één systeem te gebruiken zijn. Door aan MyReserve een extension van 4,4 kilowattuur extra toe te voegen, wordt de totale opslagcapaciteit van zonnestroom verhoogd naar 8,8 kilowattuur.

MyReserve en de nieuwe features van het opslagsysteem zijn tot stand gekomen in samenwerking met e-Wolf, bekend van het kinetic energy recovery system (KERS) van het Formule 1-team Toyota Racing. SOLARWATT werkt al sinds 2014 samen met de Duitse ontwikkelaar en fabrikant van elektrische auto’s en batterijopslag, en nam het bedrijf in april 2016 over om zijn kennis en expertise op deze vlakken te vergroten.

Erik de Leeuw, directeur van SOLARWATT Benelux: ‘Door voortdurende investering in technische kennis, samenwerking en innovatie beschikt SOLARWATT nu al over de producten die over drie tot vijf jaar bepalend zullen zijn voor de energievoorziening van Nederlandse huishoudens.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.