Haco voorziet 25 restaurant De Beren van led-reclame
Haco Lichtreclame voorziet dit jaar alle 25 restaurant van horecaketen De Beren van led-lichtreclame. Dit jaar worden alle bestaande vestigingen van De Beren omgebouwd naar een nieuwe huisstijl.
De Beren, dat al ruim 30 jaar bestaat, is gespecialiseerd is vlees- en visgerechten die bereid worden op de grill. Wat ooit begonnen is met een eetcafé in Rotterdam is uitgegroeid tot een grote horecaketen met 25 vestigingen verspreid door Zuid-Holland, Noord-Brabant, Flevoland en Utrecht.
Tot voor kort werd in de lichtreclames op de restaurants veel opliggend neonglas toegepast. In de nieuwe uitstraling wordt gebruikgemaakt van led-technieken om bij logodelen en contouren alleen de zijkanten te verlichten. ‘Het resultaat is een chique uitstraling gecombineerd met een goede zichtbaarheid. Dit alles zonder dat de gevelreclames overheersen in het straatbeeld’, aldus Haco Lichtreclame.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















