454 zonnepanelen voor 16 scholen in Oosterhout
Van de 21 Oosterhoutse basisscholen van het Delta-bestuur worden 16 basisscholen voorzien van zonnepanelen. Pebble Green Systems is de voorkeursleverancier van Oosterhout Nieuwe Energie (ONE).
Samen met het Delta-bestuur heeft ONE onderhandeld om de basisscholen in Oosterhout te voorzien van zonnepanelen. Na een grondige inspectie is gebleken dat 16 scholen bestuur een rendabel dak hebben. Reeds 3 scholen – KBS De Torenschouw, BS de Westhoek en BS de Duizendpoot – hebben de zonnepanelen al op het dak liggen. In de komende weken zullen de overige scholen worden voorzien.
In totaal gaat het om 454 zonnepanelen. Het gaat daarbij zowel om zonnepanelen van Solar Frontier (170 wattpiek) en Shinetime Solar (260 wattpiek). Het totale vermogen van het project is 106,5 kilowattpiek.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















