© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
2 juni 2016

Zeversolar start met geïntegreerde monitoring voor driefasige Evershine-omvormers

Zeversolar is gestart met het aanbieden van geïntegreerde monitoring voor haar driefasige Evershine-omvormers. Deze omvormers (4-10 kilowatt) zijn geschikt voor grote residentiële of kleine commerciële toepassing.

De omvormers zijn per direct beschikbaar met een geïntegreerde monitoringoplossing, die zowel over een wifi- als een ethernet-interface beschikt. ‘The ComBox was tot nu toe alleen beschikbaar was voor de Zeverlution S omvormer. Door middel van een geïntegreerde monitoringoplossing worden de kosten voor systeemperiferie, de complexiteit van het systeem en de tijd die nodig is voor het installeren gereduceerd’, aldus Andreas Koenig, Sales Director Europe bij Zeversolar.

Zeversolar maakt eerder deze maand bekend een distributieovereenkomst met GPC Europe te hebben gesloten voor de Benelux, nadat in maart VDH Solar al als distributeur werd aangewezen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.