Saled levert voor scholengemeenschap Guido de Bres van 1.421 led-lampen
Led-leverancier Saled heeft dit voorjaar de locatie van Scholengemeenschap Guido de Bres aan de Paladijnenweg in Amersfoort voorzien van 1.421 led-armaturen. Alle conventionele verlichting is vervangen.
De conventionele spots, TL- en PL-C-lampen zijn vervangen door led-inbouwspots, led PS-C-lampen, led-plafonnières en led-tubes. Gezamenlijk besparen de led-lichtbronnen meer dan 66 procent energie wat resulteert in een jaarlijkse besparing van ruim 25.000 euro. De totale CO2-reductie bedraagt 80.038 kilogram per jaar. Binnen 2,7 jaar is de investering terugverdiend.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














