© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
13 mei 2016

Carbomat viert 10-jarig jubileum

De Carbomat Group, onder meer actief als pv-groothandel, viert op 27 mei haar 10-jarig jubileum. Meer dan 45 leveranciers uit de sector tonen op het jubileumfeest hun noviteiten en bestsellers.

Opgericht in 2006, bestaat Carbomat inmiddels uit 5 verschillende afdelingen: Carbomat Tech, Carbomat Eco, Carbomat Verlichting, Mecofab en Eurothermic. Het productaanbod loopt uiteen van elektrisch installatiemateriaal, verlichting en hernieuwbare energieproducten zoals zonnepanelen, opslagsystemen en warmtepompen.

Op 27 mei organiseert Carbomat ter ere van haar jubileum een ‘opendeurdag’. Aanmelden voor de bijeenkomst kan op de website van Carbomat.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.