© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
10 mei 2016

Energieplusdak plaatst 1.956 zonnepanelen bij 2 agrariërs

Energieplusdak heeft opnieuw 2 omvangrijke pv-projecten opgeleverd. De projecten zijn gerealiseerd in Nederweert-eind (1.186 zonnepanelen) en Wanrooij (770 zonnepanelen).

Bij het project in Nederweert-eind is ook 1.100 vierkante meter asbest gesaneerd. De 770 zonnepanelen in Wanrooij zijn geplaatst bij een veehouderij. In de 2 onderstaande video’s worden de beide projecten in beeld gebracht.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.