Krannich Solar en Fronius sluiten distributieovereenkomst voor Benelux
De van origine Duitse pv-groothandel Krannich Solar – met een vestiging in Nederland – heeft een distributieovereenkomst voor de Benelux gesloten met omvormerfabrikant Fronius.
‘De omvormers van Fronius worden door de installateurs van fotovoltaïsche systemen worden door installateurs geapprecieerd voor hun kwaliteit, veiligheid en rendement’, stelt de pv-groothandel in een persverklaring. ‘De SnapInverter-generatie heeft naast een maximale flexibiliteit en inzetbaarheid ook het voordeel dat de omvormers snel te monteren zijn. In elke omvormers is al een communicatiepakket ingebouwd, waardoor de installatiekosten worden verminderd. Wij zijn dan ook zeer verheugd om samen met Fronius in de Benelux te mogen werken’, aldus Kurt Krannich, zaakvoerder van Krannich Solar.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














