Solar Green Point, Natuur & Milieu en Greenchoice bieden geïnteresseerden per direct de mogelijkheid participeren in het project door deel te nemen met één of meerdere van de zonnepanelen. Solar Green Point heeft de coöperatie opgericht en zorgt voor de bouw van het park. Greenchoice verrekent de zelf opgewekte energie en het voordeel op de energiebelasting met deleden.
Na oplevering zijn de leden samen eigenaar van het park. Een deelnemer met één of meer zonnepanelen ontvangt over een periode van maximaal 25 jaar een aantrekkelijk rendement. Het zonnepark is onderdeel van Project A15, een initiatief van Natuur & Milieu en Milieudefensie
dat in 2012 van start ging. Het doel van het project is om van de A15 de eerste duurzame snelweg van Europa te maken, waar vol wordt ingezet op elektrische (deel)auto’s en lokaal opgewekte stroom uit zonnepanelen en windmolens.
De maart 2025-editie van Solar Magazine is verschenen. Het tijdschrift bevat artikelen over de vakbeurs Solar Solutions Amsterdam, zonnecarports, het productteam circulaire zonnepanelen en de zakelijke zonnedakenmarkt.