Poiesz en Wecycle willen meer energiezuinige lampen recyclen
Poiesz Supermarkten en Wecycle slaan de handen ineen om meer afgedankte energiezuinige lampen in te zamelen. In alle 68 winkels van de supermarktketen staan vanaf nu inleverbakken.
Wecycle organiseert in Nederland de verantwoorde inzameling en recycling van afgedankte elektrische apparaten en energiezuinige lampen. Piet Smit, algemeen directeur van Poiesz Supermarkten, over de nieuwe samenwerking met de organisatie: ‘Elke winkel is verplicht energiezuinige lampen in te nemen als de klant een soortgelijk nieuw product koopt. Wij gaan een stap verder: als familiebedrijf vinden we duurzaamheid belangrijk en onze klanten kunnen daarom altijd gratis hun oude spaar- en ledlampen inleveren.’
Wecycle-inleverbakken voor afgedankte kleine elektrische apparaten en/of spaar- en led-lampen staan inmiddels in meer dan 3.200 winkels in Nederland. Eind maart werd al bekend dat er tegenwoordig ook inleverbakken van Wecycle bij Action staan. Action is een internationale non-food discounter met meer dan 650 winkels in Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Luxemburg en Oostenrijk. De keten is in 2015 voor de tweede keer op rij uitgeroepen tot Retailer of the Year Europe.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















