Fastned sluit overeenkomst met NS Stations voor solar snellaadstations
Fastned, dat bouwt aan een Europees netwerk van snellaadstations, heeft een deal met NS Stations voor de ontwikkeling van 3 solar snellaadstations voor elektrische auto’s in Amsterdam, Rotterdam en Den Haag.
De komende tijd wordt bekeken of het mogelijk is om op nog meer locaties snellaadstations van Fastned te realiseren. Deze aanpak biedt NS Stations, die eigenaar is van deze gronden, de kans om braakliggende terreinen in steden een goede bestemming te geven. Fastned krijgt op haar beurt de mogelijkheid om haar netwerk van snellaadstations verder uit te breiden naar verschillende stedelijke locaties.
Fastned heeft inmiddels 50 stations op A-locaties langs de snelweg operationeel, allen uitgerust met zonnepanelen. Door ook in steden stations te realiseren speelt Fastned in op het toenemende aantal elektrische auto’s en de behoefte om ook in de stad snel te kunnen opladen. Fastned opende in januari haar 50e solar snellaadstation langs de snelweg .
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














