© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
19 april 2016

VDH Solar neemt nieuw distributiecentrum in gebruik

VDH Solar heeft een nieuw distributiecentrum in gebruik genomen. Het distributiecentrum is in dezelfde gemeente gevestigd als het hoofdkantoor van de pv-groothandel, te weten in Hazerswoude-Dorp.

‘Door de sterke groei van de afgelopen jaren en ons toegenomen assortiment werd het tijd voor een distributiecentrum dat nog meer ruimte biedt en makkelijk bereikbaar is voor transporteurs. Met 4 dockdeuren heeft het complex een oppervlakte van 2500 vierkante meter’, aldus Lucien van der Heide, directeur van VDH Solar.

VDH Solar voerde in de afgelopen periode een aantal investeringen uit. Zo werd in de maand maart een online klantportal geïntroduceerd en bovendien werd het verkoopteam uitgebreid.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.