SolSolutions plaatst 1.134 zonnepanelen bij Van Der Lugt
SolSolutions is momenteel drukdoende met het plaatsen van 1.134 SolarWorld zonnepanelen van 260 wattpiek bij Plantenkwekerij Van der Lugt. Het systeem wordt voorzien van omvormers van SolarEdge.
Plantenkwekerij Van der Lugt is een in 1920 opgericht familiebedrijf dat zich van oudsher gespecialiseerd heeft in de opkweek van jonge groenteplanten voor de professionele groentekwekers. In een modern bedrijf in het Zuid-Hollandse Bleiswijk wordt via innovatieve kweekmethoden een volledig op maat gerealiseerd halffabricaat geleverd.
Van der Lugt heeft duurzaamheid hoog in het vaandel staan, zo is het bedrijf onder meer betrokken bij de realisatie van AquaReuse. Dit is een waterzuiveringsconcept waarbij het afvalwater van een cluster tuinbouwbedrijven wordt gezuiverd en vervolgens wordt hergebruikt. Nu wordt het bedrijf, met steun van SDE+-subsidie uit het jaar 2014, dus ook voorzien van zonnepanelen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














