logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
11 april 2016

Yoghurtketen Yoghurt Barn wil 30 Nederlandse winkels met led-verlichting

Yoghurtwinkelketen Yoghurt Barn wil in Nederland over 4 jaar 30 filialen herbergen, allen uitgerust met led-verlichting. Momenteel telt Yoghurt Barn 6 winkels.

RetailTrends meldt dat YoghurtBarn-directeur Wouter Staal ernaar streeft om in Nederland in 2020 dertig Yoghurt Barns te hebben. De yoghurtwinkelketen heeft nu vestigingen in Den Haag, Haarlem, Utrecht, ’s-Hertogenbosch en 2 filialen in Amsterdam, waaronder op Amsterdam Centraal Station.

Naast de yoghurt en barn specials staan er bij de winkels de gebak, koffie en thee op de menukaart.  Yoghurt Barn past in haar gehele bedrijfsvoering zo veel mogelijk duurzaamheid toe. Van de recyclebare Weckpotten voor yoghurt en smoothies tot de biologisch degradeerbare zakken voor de consumenten die hun product niet in de vestigingen opeten maar meenemen. Verder zijn de koffie- en theebekers aan de binnenzijde voorzien van biobased plastic en is de buitenkant van karton. Led-verlichting is zoals eerder gemeld de standaard.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten