LG gaat fabriek bouwen voor massaproductie oled-verlichting
LG gaat een nieuwe fabriek bouwen voor de massaproductie van oled-verlichting. De fabriek moet vanaf halverwege 2017 vijfde generatie oled-panelen met een formaat van 1.000 bij 1.200 millimeter produceren.
De fabriek komt te staan in de Zuid-Koreaanse stad Gumi. Er is straks een capaciteit om maandelijks 15.000 glassubstraten te verwerken tot een groot aantal verschillende oled-producten. De vijfde generatie van de oled-technologie stelt LG naar eigen zeggen in staat tot flexibele productie qua formaat.
LG verwacht dat de oled-markt de komende 4 jaar jaarlijks zal verdubbelen. Om die reden investeert het bedrijf dan ook in massaproductie om prijscompetitieve producten te kunnen vervaardigen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














