Solar Solutions: 25 procent groei en 4.824 bezoekers
De organisatie van de zonne-energievakbeurs Solar Solutions heeft in 2016 een groei in bezoekersaantallen van 25 procent mogen verwelkomen. De beurs wist afgelopen week 4.824 bezoekers te trekken.
Vorig jaar trok de beurs 3.865 professionals. De exposanten geven in een eerste reactie aan hun beursdoelen zeer goed bereikt te hebben. Met een bezoekersgroei van 25 procent ten opzichte van vorig jaar kijkt de organisatie tevreden terug. Op dag 1 werden 2.513 bezoekers verwelkomd (red. aanvankelijk werd een bezoekersaantal van 2.245 voor de eerste beursdag gemeld, maar naar later bleek waren hier de VIP-bezoekers nog niet bij opgeteld) en op dag 2 2.311 bezoekers.
Rexel Nederland ging tijdens de vakbeurs voor het tweede jaar op rij aan de haal met de prijs voor de mooiste stand. Het bedrijf werd geroemd vanwege het vernieuwende ontwerp, het grote aantal noviteiten, het zeer actieve standpersoneel met ‘jagers’ in de gangpaden en onder meer de mogelijkheid voor bezoekers om zich via virtual reality door het magazijn van Rexel te begeven. SolarWorld werd gelauwerd voor haar bifacial-zonnepaneel. Het gebruik van de Passivated Emitter Real Cell (PERC) zonneceltechnologie en bifacial-zonnecellen levert volgens SolarWorld fors meer zonnestroom op. Het op Solar Solutions gelanceerde zonnepaneel dat de Innovation Award won bestaat uit 60 zonnecellen. De voorzijde van het zonnepaneel wekt het meeste stroom op, maar ook de achterzijde doet dit door indirect zonlicht dat gereflecteerd wordt om te zetten in zonnestroom.
De data waarop Solar Solutions komend jaar plaatsvindt zijn 22 en 23 maart 2017.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.













