Philips ’s werelds grootste octrooiaanvrager bij het Europees Octrooibureau
Philips was in 2015 ’s werelds grootste octrooiaanvrager bij het Europees Octrooibureau (EOB). Volgens de 2015 Patent Applicant Ranking diende Philips vorig jaar 2.402 octrooiaanvragen in.
Philips steeg in 2015 naar de eerste plaats vanaf de tweede plaats die zij in 2014 bekleedde op de jaarlijkse ranglijst van het EOB. Daarnaast neemt Philips de eerste plaats in op 3 van de 10 toonaangevende technologiegebieden: ‘Medische technologie’, ‘Elektrische machines, apparaten en energie’ en ‘Meetsystemen’.
Philips was veruit de grootste octrooiaanvrager uit Nederland en is verantwoordelijk voor een derde van alle octrooiaanvragen door Nederlandse ondernemingen. De huidige portefeuille Intellectueel Eigendom van Philips omvat 76.000 octrooien, 47.000 handelsmerken, 91.000 vormgevingsrechten en 5000 domeinnamen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














