© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
29 februari 2016

Modernista voorziet omgeving station Arnhem van led

De Nieuwe Stationsweg in Arnhem is door Modernista voorzien van led. Modernista heeft samen met Atelier LEK het armatuur Lined van Setga gemodificeerd zodat het aansluit bij het beeld dat van het station

UN Studio heeft het futuristische station van Arnhem ontworpen en heeft voor het ontwerp van de buitenruimte de hulp ingeroepen van Bureau B+B. Voor het specifieke element verlichting is vervolgens een beroep gedaan op Iris Dijkstra van Atelier LEK.

De Lined is een plat armatuur, waarbij de driver in de uithouder geplaatst is. Het armatuur zelf is geheel stof- en waterdicht (IP68) en gevuld met argon om alle lucht en daarmee condens buiten te sluiten. ‘Het gepatenteerde system (APS) is een unieke innovatie in de wereld van de openbare verlichting’, aldus Modernista.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.