
De nieuwe vriestunnel van AFE waarin de armaturen toegepast worden is ontworpen en gemaakt door VDL uit Uden. De tunnel is 58 meter lang, 8 meter breed en 5,5 meter hoog. De capaciteit van de vriestunnel bedraagt 30 ton frites per uur.
Door de toepassing in de voedselindustrie moeten alle componenten van het armatuur aan strenge eisen voldoen. De gebruikte componenten zijn uitvoerig getest in laboratoria en voldoen ruimschoots aan de eisen die gesteld worden voor de voedsel- en warenindustrie. Het armatuur moet onder meer tegen extreme temperaturen kunnen, tijdens een productierun van enkele weken is dit -30 graden Celsius en tijdens het reinigen ruim +70 graden Celsius.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.