© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
2 februari 2016

Winterwarm lanceert WinLed, Technische Unie gaat producten distribueren

Winterwarm lanceert op de vakbeurs VSK WinLed. Dit is de nieuwe poot van Winterwarm die led-verlichting op de markt gaat brengen voor bedrijfsruimtes. Technische Unie gaat de verlichting distribueren.

WinLed is een nieuwkomer in de verlichtingmarkt. Moederbedrijf Winterwarm Heating Solutions uit Winterswijk is echter al ruim 80 jaar actief op de Nederlandse markt. WinLed kent 4 series led-armaturen: Office, Skyline, Highbay en Outdoor.

Winterwarm denkt met het aanbieden van led-verlichting 2 vliegen in één klap te slaan. In een bedrijfshal heeft men immers zowel verwarming als verlichting nodig. De elektrotechnische groothandel Technische Unie gaat alle 4 de series in het programma opnemen; de meest gangbare versies zullen in de loop van februari uit voorraad leverbaar zijn.

Zoveel mogelijk componenten van de led-verlichtingsseries worden van Nederlandse leveranciers betrokken; een aantal wordt in Winterswijk geproduceerd. Alle WinLed producten worden in eigen beheer geassembleerd.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.