CLS levert led-verlichting bij Zorggroep ‘t Zicht
CLS heeft led-verlichting geleverd aan Zorggroep ’t Zicht. De organisatie biedt zorg, wonen, dagactiviteiten en werk voor (jonge) mensen die kampen met autisme, een psychiatrische aandoening of andere beperkingen.
De zorg vindt plaats in het voormalige Benedictinessenklooster in Oss. In het klooster bevindt zich een kapel, die momenteel voor vele doeleinden wordt ingezet. Zo vinden er recepties plaats, vergaderingen, kerstvieringen, maar ook is deze zaal te boeken voor bruiloften en bedrijfsfeesten. Vanaf heden is de zaal verlicht met led-verlichting.
Via HVR Show Equipment is er een lichtontwerp gemaakt waarbij rekening is gehouden met het feit dat de kapel voor vele uiteenlopende toepassingen gebruikt wordt. De CLS Emerald Series zijn verwerkt in het plafond, op ongeveer 7 meter hoogte en dienen als basisverlichting. De grote pendel bollen hangen er onder als decoratieve verlichting.
Om de kapel ook van verschillende sferen te voorzien is de REVO Colour Flow toegepast. De REVO Colour Flow is een compact kleurwisselend armatuur.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














