© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
21 januari 2016

Topsportcentrum in Zaanstad krijgt 500 zonnepanelen

Nu het hoogste punt van Topsportcentrum De Koog in Zaanstad bereikt is, start binnenkort de plaatsing van 500 zonnepanelen. Het bereiken van het hoogste punt is deze week gemarkeerd met het hijsen van de vlag.

De eerste paal van Topsportcentrum De Koog ging afgelopen zomer de grond in. Er komt een sportcentrum met een grote hal voor 1.200 bezoekers. Het topkorfbal van KZ,
Volleybalvereniging Zaanstad en zaalvoetbalvereniging The Counters gaan hier gebruik van maken. Ook komt er een volwaardige, functionele sporthal voor breedtesport. Daarnaast is er ruimte voor een Sportmedisch Centrum en er komen drie leslokalen. De opleiding sport en bewegen van het ROC gaat deze drie lokalen gebruiken.

De ontwikkeling van de sporthal is mede mogelijk gemaakt door de provincie Noord-Holland. Voor de zonnepanelen was er van de provincie een bijdrage van 25.000 euro. Voor zo ver bekend is er geen SDE+-subsidie verkregen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.