Arrowsol ziet vraag naar schuindakprofiel met 30 procent stijgen
Arrowsol meldt dat zij de vraag en omzet naar het schuindak profiel UX2 in het laatste kwartaal van 2015 met 30 procent heeft zien stijgen. Het nieuwe profiel is volgens het bedrijf dan ook ‘goed ontvangen’.
Arrowsol introduceerde het ‘arboprofiel’ afgelopen kalenderjaar. Chief executive officer van Arrowsol, Mick Tetteroo, over de huidige vraag: ‘Wij zijn trots dat we niet hoeven downsizen tot een minimaal driehoekig of vierkant profiel dat eigenlijk niet beloopbaar is, maar gewoon een betaalbaar,veilig en werkbaar product te kunnen leveren voor de solar monteur”
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














