Solland Solar lacht de toekomst weer tegemoet en wordt nieuwe hoofdsponsor Roda JC
Solland Solar is de nieuwe hoofdsponsor van voetbalclub Roda JC. Waar ruim een maand geleden nog de indruk ontstond dat het slecht ging met het bedrijf, lijkt daar nu geen sprake meer van.
Pufin-directeur Massimo Pugliese liet begin juni in een persverklaring weten dat 'Solland Solar geen schulden heeft en er geen risico voor een faillissement is'. Hiermee reageerde hij destijds op berichtgeving in de media.
Roda JC had afgelopen seizoen geen hoofdsponsor. Per wedstrijd werd de plaats op het shirt verkocht. Dit seizoen speelt Roda JC na een jaar in de Jupiler League weer op het hoogste niveau in Nederland.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















