Het Concertgebouw toont nieuwe led-verlichting Grote Zaal
Meer dan 500 led-lampjes kleuren sinds kort de Grote Zaal van Het Concertgebouw. De nieuwe verlichting is mogelijk gemaakt door de BankGiro Loterij.
In 1881 namen 6 vooraanstaande Amsterdammers het initiatief voor de bouw van een nieuwe concertzaal. In 1888 vond het feestelijke openingsconcert van Het Concertgebouw plaats. Ruim 125 jaar later is Het Koninklijk Concertgebouw, de koninklijke status verkreeg de zaal op zijn 125e verjaardag, een van de drukst bezette concertzalen ter wereld. Met meer dan 900 activiteiten per seizoen en meer dan 700.000 bezoekers per jaar wordt dit nog eens verduidelijkt.
Onderstaande video laat de verlichting in 360 graden zien.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














